Tag - ses izolasyon malzemeleri fiyatları

Desi HLC Cello Hlc Eva

Desi HLC Cello Hlc Eva

Desi HLC Cello Hlc Eva , ağır bariyerlerin farklı bir versiyonu olup; bilindik tek farkının Alman maşeili olmasıdır, denilebilir. Desi HLC Cello Hlc Eva, tıpkı Ağır Bariyerler gibi, kauçuktan üretilen ve ses yalıtım bariyeri olarak da tanınan, ses izolasyon malzemesidir. İki kat bondex ses yalıtım süngerleri arasında veya akustik süngerlerle birlikte uygulandığında, süngerlerin kalitesi, aklın ve yoğun oluşlarına göre gürültü yalıtımını %100 ‘lere kadar çıkarabilmektedir.

Desi HLC Cello Hlc Eva

Desi HLC Cello Hlc Eva

Bu özelliğinden ötürü Desi HLC Cello Hlc Eva ismini verdiğimiz ses yalıtım ürünü, gürültünün fazla olduğu yerlerde tercih edilir. Çoğunlukla çok yüksek derecede gürültülerin kesilmesi amacıyla kullanılan ağır ses bariyerleri, akustik süngerler ile birlikte uygulandıkları zaman mükemmel ses kesicilere dönüşmektedir.

Desi HLC Cello Hlc Eva, herhangi bir titreşim kaynağından, darbe kaynağından ve yapı kaynağından yayılan darbe kaynaklı gürültüleri veya yapı kaynaklı sesleri izole edip düşürerek maksimum bir akustik işleyiş sağlar.ses-bariyeri-hlc

ses yalitim bariyeri

ses yalitim bariyeri

Desi HLC  (Cello Hlc Eva) ürününün kullanımı, Jeneratör Odası Ses İzolasyonu, Asansör Dairesi Ses İzolasyonu, Makina Dairesi Ses İzolasyonu, Müzik Odaları gibi çevreye rahatsız edici sesler yayılabilen yerler için, inşaat sektörlerinde tercih edilir.

epdm kursun ses yalitim bariyeri

epdm kursun ses yalitim bariyeri

Ses yalıtımında gözle görünür sonuçlar alabilmek için ses yalıtım ürünlerinin uygun ve de kaliteli seçilmesi tavsiyemizdir. Doğru Gürültü izolasyon ürünlerinin kullanılması sonucu hedeflenen maksimum ses yalıtım uygulaması elde edlimiş olur.

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Gürültü İzolasyon Hizmetlerimizden faydalanmak veya ses yalıtımı ve izolasyon ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Pvc Bariyerli Sünger

Pvc Bariyer ( Yarı Bariyer Takozu )

Pvc Bariyer ( Bariyerli Akustik Sünger Çeşitidir. ), akustik ve diğer süngerlerin ( bondex vb )  gürültüleri kafi derecede azaltamadığı yerler için, süngerler ile beraber pvc bariyerli sünger denen epdm ağır bariyerler kullanılmaktadır.  Epdm bariyerler kauçuk hammedelidirler. Bu süngerler de yüksek ses kesme özelliğine sahiptir fakat akustik ya da süngerpanlarla beraber uygulandığında çok daha etkili bir ses yalıtımı sağlanabilmektedir. Gürültü izolasyon seviyesinin etki derecesini yalıtım uygulamasında kullanılan süngerler belirlemektedir.

pvc bariyer

pvc bariyer

Ağır bariyer süngerleri tek olarak da uygulanabilen ses yalıtım malzemeleri olmakla beraber,  daha üst seviyedeki gürültülerin yalıtılması istenen yerlerde uygulanmaktadır. En güçlü ses yalıtımı için, ses yalıtımı malzemelerinin en kaliteli, en kalın, en yoğun olanları tercih edilmelidir ki bu kalitedeki izolasyon malzemelerinin gözenekleri kapalıdır. Bu özelliğinden ötürü ısı iletimini ve ses iletimini minimum seviyeye  indirmede çok etkili rol oynarlar.  Farklı kalınlıkta ve farklı boyutlarda da üretilebilirler.

Pvc bariyerli süngerin ses izolasyon uygulaması çok zor olmayan bir işlemdir. Ufak bir kovaya dökülen yapıştırıcı yardımı ile, fırça kullanılarak duvara  sürme işlemiyle uygulanır.  Bu işlemde fırça yerine sprey tabanca da kullanılabilmektedir.  Yapıştırıcı kurumadan yapıştırılan sünger çabucak duvara yapışacaktır. İşlemin basitliği bir yana Desibel Akustik olarak ses yalıtımı gibi ciddi bir işin, en etkili sonuçlar verebilmesi açısından, işin ehli kişilerce yapılmasından yanayız.

Gürültü olarak tanımladığımız, yüksek frekanstaki seslerin kesilmesi, daha uygun bir tabirle en aza indirilebilmesi amacıyla kullanılan en etkili gürültü izolasyon malzemeleridir; bariyerli ses yalıtım süngerleri. Ve geneldeki kullanım alanları: havalandırma kanalları, mekanik daireler, jeneratör odaları, tekne, yat motoru ses izolasyonu, kompresör kabinlerinde ve gürültü izolasyonu gerekli olan diğer akustik ses yalıtımı gerekli olan yerler:  disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonlarıdır.

Gürültü yalıtımı ile ilgili hizmet almak, Pvc Bariyerli Sünger hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, diğer tüm ses yalıtım hizmetleri ve gürültü izolasyon malzemeleri hakkında ya da aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulmak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ağır Bariyer

Ağır Bariyer, kauçuktan üretilen ve ses yalıtım bariyeri olarak da tanınan, ses izolasyon malzemesidir. Ağır Bariyer iki kat bondex ses yalıtım süngerleri arasında veya akustik süngerlerle birlikte uygulandığında, süngerlerin kalitesi, aklın ve yoğun oluşlarına göre gürültü yalıtımını %100 ‘lere kadar çıkarabilmektedir.

Ağır Bariyer

Ağır Bariyer / bariyer-uygulama-alanları

Bu nedenden ötürü bondex süngerler ve ağır bariyerler gürültünün fazla olduğu yerlerde tercih edilir. Epdm Ağır bariyerlerle sesin direk kesilmesi sağlanabilir. Çoğunlukla çok yüksek derecede gürültülerin kesilmesi amacıyla kullanılan ağır ses bariyerleri, akustik süngerler ile birlikte uygulandıkları zaman mükemmel ses kesicilere dönüşmektedir.

Epdm Ağır kauçuk bariyerler herhangi bir titreşim kaynağından, darbe kaynağından ve yapı kaynağından yayılan darbe kaynaklı gürültüleri veya yapı kaynaklı sesleri izole edip düşürerek maksimum bir akustik işleyiş sağlar.

teknobar-pvc bariyer-ses-bariyeri - ağır bariyer

Teknobar-pvc bariyer-ses-bariyeri – ağır bariyer

Epdm Ağır bariyerin kullanımı, Jeneratör Odası Ses İzolasyonu, Asansör Dairesi Ses İzolasyonu, Makina Dairesi Ses İzolasyonu, Müzik Odaları gibi çevreye rahatsız edici sesler yayılabilen yerler için, inşaat sektörlerinde tercih edilir.

Ses yalıtımında etkili sonuç alabilmek için ses yalıtım ürünlerinin uygun ve de kaliteli seçilmesi tavsiyemizdir. Doğru Gürültü izolasyon ürünlerinin kullanılması sonucu hedeflenen maksimum ses yalıtım uygulaması elde edlimiş olur.

ses-yalıtım-bariyeri - ağır bariyer - Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

ses-yalıtım-bariyeri – ağır bariyer – Epdm Ağır Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

rulo-bariyer-ses-bariyeri-Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

rulo-bariyer-ses-bariyeri-Epdm Ağır Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

 

 

 

 

 

 

 

 

Epdm Ağır Bariyer ( Epdm Ağır Kauçuk Ses Bariyerleri )

Epdm-ağır-bariyer-kurşun-bariyer -Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

Epdm-ağır-bariyer-kurşun-bariyer -Epdm Ağır Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

Ağır ses bariyeri ( ağır kauçuk bariyer ) , alçıpan tavan, duvar, zemin ses yalıtımında / gürültü izolasyonunda akustik süngerler ile birlikte kullanılır ve mükemmel ölçüde ses geçiş kaybı sağlamaktadır. Bu yüksek kalite ses yalıtımının da yanı sıra , ses yalıtım masraflarını da yüzde elli azaltmaktadır.

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Gürültü İzolasyon Hizmetlerimizden faydalanmak veya ses yalıtımı ve izolasyon ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Bariyerli Desipan

Bariyerli Desipan

( Bondex – Rebonded – Süngerpan – Kırpık Sünger – cello R615 )

Bariyerli Desipan, ses yalıtımlarında ve de izolasyon uygulamaları için çok güçlü yankı, eko ve ses yutum performansı sergileyen akustik süngerlerdir. Atık sünger parçacıklarının birleştirilip, sıkıştırılması ile ortaya çıkarılan Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) süngerleri, çok yoğun ve yüksek ses frekans dalgalarının salınım deviniminin genliğini azaltarak en aza inmesini sağlamaktadır. Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) süngerpanların daha da etkili kullanımı için, iki kat sünger arasına EPDM Ağır Ses İzolasyon Bariyerleri lamine edilebilir. Bu yöntem de ses izole uygulamasının etkisini yüzde yetmişlerin üzerine çıkararak ses yalıtım işlemini daha etkili kılar. Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) , yanıcı özellikte süngerlerdir, bu açıdan da bu süngerler, yüksek densiti seviyesinde yüksek ses kesiciler niteliğindedirler.

Bariyerli Desipan

Bariyerli Desipan

Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) sünger otomotiv, imalathane, fabrikalar, jeneratör odaları, klima odaları, Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayın evi, spor salonu, eğlence mekanları ve benzeri yerler için her alanda tercih edilen hem etkili hem de geri dönüşümünün sağlanabilirliği açısından çevre dostu ürünlerdir. Yanıcı özellikte olan, Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) sungerleri, Kırpık Sünger genel uygulama alanı bütün gürültü izolasyon işlerinde kullanılarak ses yalıtımı için ciddi manada yüksek performans sağlamaktadır.

cello R615 : Hava sesi yalıtımı ve absorpsiyonu sağlamasının yanında, katı madde içinden geçen sesi de yalıtır ve soğurur. Yüzeyi yağ ve yakıta oldukça dayanıklıdır. Nemli ve de sıcak iklimlerde kullanılabilir. Mekanik olarak ağır koşullara uygundur. Falçata ile kesimi kolaydır. Yapıştırma, vida ya da klips gibi kolay yöntemlerle monte edilebilir.

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Gürültü İzolasyon Hizmetlerimizden faydalanmak veya ses yalıtımı ve izolasyon ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Rebonded Bondex Süngerpan

Rebonded Bondex Süngerpan (Desipan)

Rebonded Bondex Süngerpan,  en kaliteli ürünlerden toplanmış kırpıntı, atık kumaş ve süngerlerden yapılmaktadır. Sünger malzemeleri ufak parçacıklara dönüştürüldükten sonra sıkıştırılarak yeniden sünger şekline dönüştürülmesiyle üretilir. Daha sonra ses izolatörü ve darbe emici olarak kullanılır. Kısaca parçalara ayrılmış atık süngerin tekrar sıkı bir şekilde birleştirilmesiyle meydana getirilen ve yoğunluğu yüksek ses izolasyon malzemesidir.

Pek çok ses izolasyon uygulamalarında kullanılan Rebonded Bondex Süngerpan, tamamen bir gürültü izolasyon ürünüdür.  Daha yoğun ses yalıtımı gerektiren bölgelerde ise Rebonded Bondex Süngerpan süngeri ile birlikte ağır bariyer kullanılır. Pek nadiren ise akustik sünger beraberinde yalıtım uygulanabilmektedir.

Rebonded Bondex Süngerpan

Rebonded Bondex Süngerpan Rebonded Bondex Süngerpan  ( Desipan ), Melamin köpüğünden üretilmiş sık gözenek yapılı, ısı iletim değeriyle ses yalıtım ve akustik düzenlemenin yanı sıra ısı yalıtımına da fayda sağlayan, 8-11 kg/m³ yoğunlukta, anlık 290°C uzun süreli 150°C’ye kadar yangına dayanımlı, açık gri renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levhalardır. Ses İzolasyon Malzemeleri, Gürültü İzolasyon Hizmetleri

Rebonded Bondex Süngerpanların ses akustiğinin ve mekan ses giriş çıkışlarına engel olmasında rolü büyüktür. Bu nedenle uygulanacak ses yalıtım işleminde izolasyon malzemesinin kalitesi de büyük önem taşımaktadır. İzolasyon uygulamasına en uygun keşif ve malzeme seçerek, isteğe göre ses azaltılması sanlanabilmektedir.

Rebonded Bondex Süngerin yoğunluğu üst seviyededir ve bu yüzden ses geçirgenliği de minimum seviyededir.  Bondex süngerlerin ses kesme işleminde yetersiz kalması durumunda iki bondex sünger arasına ağır pvc kurşun bariyer eklenerek daha üst seviyede ses yalıtımı elde edilebilmektedir.

Rebonded Bondex Süngerler hakkında daha fazla bilgi almak ve ayrıca gürültü ses izolasyon hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.