Tag - ses izolasyonu

Floormax

FloorMax (DesiMax)

FloorMax (DesiMax)

Floormax (desimax) meskeninizi daha kulanıçlı ve rahat bir hale kavuştururken aynı zamanda ısınma ve de iklimlendirme giderlerinizin de düşmesi yönünde etki sağlayacaktır. Kat aralarına özel betan ve diğer yapı elemanlarından kaynaklı ses ve de ısı geçişlerine çapraz yüzeyli ve kapalı hücreli yapısı ile engel olan Floormax (desimax), bu faydalarının yanı sıra gayet ekonomik çözümlerde sunmaktadır. Yerleşimlerde gerek zemine, gerekse duvar aralarına kolay bir şekilde uygulanması mümkün olan Desimax, bir tane gürültü izolasyon ürünü ile ısı ve ses yalıtımını mümkün kılmaktadır.

Floormax (desimax) Uygulama

Floormax

Floormax

Elektrik ve sus gibi tesisat uygulamaları ardından zemin uygulamalarında , beton zemin yüzeyi üzerine şap uygulanmadan evvel Desimax serilir. Plakalar araları Desimax yapışkan bantlarıyle tespit edilir. Ses köpüklerinin  meydana çıkmasına engel olma amacıyla duvar diplerinde bir miktar Desimax yukarı doğru katlama işlemi ile yan duvara tespit edilir.

10 mm ses yalıtım plakası

10 mm ses yalıtım plakası

Kat aralarındaki dikey pozisyondaki komşu duvarlara da çeşitli yöntemlerle Floormax (desimax) uygulanabilm, ektedir. Alçı plakalar arasında veyahut aralıklı örülen tuğla katmanları arasında kullanılan Floormax (desimax), zaman içerisinde tozlaşmadığından ve de şeklini koruduğundan, bir kere uygulandıktan sonra tamir, bakım ve yenilenme gereksinimi de olmayacaktır.

ses isi yalitim siltesi

ses isi yalitim siltesi

sap alti ses izolasyonu

sap alti ses izolasyonu

Belirli bir frekansı aşan seslerin ulaştığı artık insanları ve tabi ki tüm canlıları rahatsız edici boyuttaki seslere gürültü denmekte ve önüne geçilmesinin günümüz dünyasında artık mecburi bir gereklilik olduğu bilinmektedir.  Gürültünün canlılar üzerinde bıraktığı ciddi hasarlar, sağlık sorunları nedeniyle, ses yalıtımı uygulamasının lüks bir tercih olamadığı aksine özellikle şehir yaşantısında canlıların hayatlarını sağlıklı sürdürebilmesi için bir gereklilik olduğu kabul görmektedir.

desibel sap alti

desibel sap alti

Desibel Akustik Olarak biz, siz değerli müşterilerimiz için, yalıtım malzemelerini kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Gürültü İzolasyon Hizmetlerimizden faydalanmak veya başta desimax olmak üzere diğer tüm gürültü izolasyon malzemeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Heraklit ( Celenit )

Heraklit ( Celenit )

Heraklit ( Celenit )  çimento esaslı olup, ahşap yünü lifti akustik gürültü izolasyon malzemesidir.  Ahşap rende yünüyle çimentonun özel metodlar ile levha şekline dönüştürülmesidir.  Ağaç liflerinin doğal elastik özelliğini koruyan çimento, levhalara sonsuz direnç sağlamaktadır.

 

Heraklit ( Celenit )

Heraklit ( Celenit )

Heraklit ( Celenit ) levhalarının ses izole yönünü de güçlü kılar. Hastane, sinema, okul, müzik salonları, modern çiftlik, plaj, turistlik tesis ara duvarları, zemin, tavan, müzik salonları zeminlerinde her çeşit sesin alan dışına yayılması ve duyulmasına engel olur. Soğuk hava depolarının inşaatlarında güvenle kullanımı tercih edilebilir.

ahsapyunu-tavan-uygulamaHeraklit ( Celenit )  levhaları, alandan tasarruf sağlayarak kat aralarında ses izolasyonu amacı ile kullanılır. Ayrıca neme ve rutubete dayanıklıdır. Ses ve yankı kontrolü için uygun bir izolasyon malzemesi olan Heraklit ( Celenit )  , dyanıklı bir yapıya sahip olduğundan montaj esnasında kırılmaz ve dökülmez. Akustik özelliğinin yanı sıra ısı yalıtım uygulamalarında da kullanılan Heraklit ( Celenit )  zararlı kimyasallar barındırmaz ve tüm asma tavan sistemlerinde uygulanabilir. Çakılma ve vidalama yöntemiyle monte edilebilir.  Son derece sert darbelere karşı dahi çok dayanıklıdır.  Dünya çapında dekoratifliği ve de akustik özelliğinden ötürü çokça tercih edilmektedir. Çeşitli renklerde ve ebatlarda üretimi de mevcuttur.

heraklit ses yalitim

heraklit ses yalitim

Ses Yalıtımı uygulamasında sesin minimum seviyeye indirgenmesini, ses izolasyon uygulamasının bilindik markalar ve profesyonel şirketlerin tecrübeli çalışanlarınca yapılması önem taşır. Kaliteli bir ses yalıtımı için, gürültü izolasyon uygulamalarında kullanılmak üzere üretilen gürültü izolasyon malzemelerinden en kaliteli ve de izolasyon uygulaması yapılan mekana en uygun olan gürültü izolasyon malzemelerinin kullanılması gereklidir. Ses yalıtımının lüks bir tercih olarak bilinmesi doğru değildir. Bunun nedeni gürültünün canlılar üzerindeki fizyolojik ve de psikolojik olarak ciddi sağlık sorunlarına yol açtığının artık bilimsel olarak da tanınmış olmasıdır.  Hele ki günümüz dünyasının şehir yaşantısında, çevreye yayılan gürültülerin önüne geçmek yaşamın sağlıklı akışının bir gerekliliğidir.

Desibel Akustik profesyonel kadromuz ile, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da Heraklit ( Celenit )leri başta olmak üzere, diğer tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan

Desi HLC Cello Hlc Eva

Desi HLC Cello Hlc Eva

Desi HLC Cello Hlc Eva , ağır bariyerlerin farklı bir versiyonu olup; bilindik tek farkının Alman maşeili olmasıdır, denilebilir. Desi HLC Cello Hlc Eva, tıpkı Ağır Bariyerler gibi, kauçuktan üretilen ve ses yalıtım bariyeri olarak da tanınan, ses izolasyon malzemesidir. İki kat bondex ses yalıtım süngerleri arasında veya akustik süngerlerle birlikte uygulandığında, süngerlerin kalitesi, aklın ve yoğun oluşlarına göre gürültü yalıtımını %100 ‘lere kadar çıkarabilmektedir.

Desi HLC Cello Hlc Eva

Desi HLC Cello Hlc Eva

Bu özelliğinden ötürü Desi HLC Cello Hlc Eva ismini verdiğimiz ses yalıtım ürünü, gürültünün fazla olduğu yerlerde tercih edilir. Çoğunlukla çok yüksek derecede gürültülerin kesilmesi amacıyla kullanılan ağır ses bariyerleri, akustik süngerler ile birlikte uygulandıkları zaman mükemmel ses kesicilere dönüşmektedir.

Desi HLC Cello Hlc Eva, herhangi bir titreşim kaynağından, darbe kaynağından ve yapı kaynağından yayılan darbe kaynaklı gürültüleri veya yapı kaynaklı sesleri izole edip düşürerek maksimum bir akustik işleyiş sağlar.ses-bariyeri-hlc

ses yalitim bariyeri

ses yalitim bariyeri

Desi HLC  (Cello Hlc Eva) ürününün kullanımı, Jeneratör Odası Ses İzolasyonu, Asansör Dairesi Ses İzolasyonu, Makina Dairesi Ses İzolasyonu, Müzik Odaları gibi çevreye rahatsız edici sesler yayılabilen yerler için, inşaat sektörlerinde tercih edilir.

epdm kursun ses yalitim bariyeri

epdm kursun ses yalitim bariyeri

Ses yalıtımında gözle görünür sonuçlar alabilmek için ses yalıtım ürünlerinin uygun ve de kaliteli seçilmesi tavsiyemizdir. Doğru Gürültü izolasyon ürünlerinin kullanılması sonucu hedeflenen maksimum ses yalıtım uygulaması elde edlimiş olur.

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Gürültü İzolasyon Hizmetlerimizden faydalanmak veya ses yalıtımı ve izolasyon ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Akustik Sünger Yapıştırıcısı | Desibel Akustik | Gürültü İzolasyon MAlzemeleri

Sünger Yapıştırıcı

Sünger Yapıştırıcı

Sünger Yapıştırıcı, çeşitli mekanlar için alanın rahatsız edici gürültüsünü izole edebilecek yalıtım malzemeleri olarak tercih edilen akustik sünger çeşitleri alternatif model seçenekleri ile her yere uygulanabilir. Gürültü izolasyon malzemelerinin özelliklerine göre, kendinden yapışkanlı olmayan malzemeler için sünger yapıştırıcı mutlaka gerekli olmaktadır. Öyle ki, sünger yapıştırıcısının üretilme maksadı da, kendinden yapışkanlı olmayan izolasyon malzemeleriidir.

Sünger Yapıştırıcı

Sünger Yapıştırıcı

Uzun ömürlü izolasyon elde edebilmek için, Sünger Yapıştırıcıların özel solüsyon madde karışımlı olanı tercih edilmelidir.üç ve on beş kilo gramlık tenekelerde satışa sunulan sünger yapıştırıcılardan ihtiyaç duyulan gram alınarak uygulanabilir. Kullanım kolaylıklığı sünger yapıştırıcıyı gerektiği zaman kendi kendinize uygulayabilmenize olanak sağlasa da biz bu tür işleri profesyonellere bırakmanızı tavsiye ederiz. Sünger Yapıştırıcısı, Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilip test edilmekte olup, solvent ve su bazlı kontak yapıştırıcılar, maksimum derecede yapıştırma kuvvetindelerdir. Sünger Yapışştırıcıları gürültü izolasyon sektörünün yanı sıra mobilya, döşeme sanayiinde de sıklıkla kullanılan bir malzemedir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da Akustik Sünger Yapıştırıcısı de dahil olarak tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

 

Akustik Halı

Akustik Halı

Akustik Halı

Akustik Halı , ısıya son derece dayanıklı alev almaz yapıda olup, üst düzey bir performansta ses yutumu sağlamaktadır. Ses yalıtımını gerektirecek kadar yüksek ses frekanslarına maruz kalınan ortamlarda zemine döşemesi yapılarak sesin yalıtılması sağlanan ekstra seçeneklerdendir. Özellikle ayak seslerinin yaydığı rahatsız edici boyuttaki sesler  ya da herhangi bir nesnenin çarpma, düşme gibi hareketleri sırasında oluşabilecek sesleri minimuma indirgemektedir.

Akustik Halı

Akustik Halı

Kirlilik dendiğinde genelde aklımıza çevre kirliliği, hava kirliliği gelse de aslında hep var olan ama bir şekilde idare ettiğimiz SES kirliliği yani gürültü kirliliği gelmelidir. Gürültü; yaşamımızın her alanında var olan, bedensel ve zihinsel sağlığımızı olumsuz yönde etkilemesinin yanında insanlarla kurduğumuz ilişkiler de iletişim kopukluğu yaşamamıza da neden olmaktadır. Bu nedenle; Gürültüyü en aza indirgemenin yöntemleri çeşitli olsa da genel olarak bu yöntemlerin kordineli olarak kullanılmasıyla tam anlamıyla gürültü sorununu çözebiliriz. Evde kullanılan duvar ya da parke ses yalıtım gibi çözüm yöntemleri ile gürültüyü absorbe edebilirken bu durum ne yazık ki şirket ofisler de yeterli olmayacaktır. Örnek vermek gerekecek olursa; Hizmet veren şirketler, ofisler üniversitelerin toplantı salonları gibi kalabalığın yoğun olduğu alanlar için Akustik Halı ile ses yalıtımını sağlayarak gürültüyü engelleyebiliriz.

Akustik Halı yapısı gereği, kalın ve dayanıklı olduğundan dolayı topuk sesleri gibi gürültüleri sindirir. Tasarım açısından ise Akustik Halı; istenilen boyut, renk, modele göre üretilebilen Akustik Halı fiyat açısından da uygundur. Akustik Halılar da kullanılan cushion back sistemi ile gürültülere  32 dB’e kadar dayanıklıdır. Kauçuk tabanlı Akustik Halıların en önemli özelliği ise ses emici özelliğiyle ses izolasyonu sağlaması ve zeminin kaymamasıdır. Dekoratif tasarım açısından, Akustik Halı yıkanabilir, yanmaz özelliğine sahiptir ve aynı zamanda kötü kokuyu bünyesinde yok eder.

Desibel Akustik yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da Asma Tavan Panelleri de dahil olarak tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

ses yalitim malzemesi

Desi Mantar

Desi Mantar

Desi Mantar kauçuk levhalarşilte kauçuk katkılı gürültü izolasyon malzemesi olan mantar levhalar, granür mantarların kauçuk malzemesiyle karıştırılması ile elde edilen blokların dilimlere bölünmesiyle gerekli olan boyutların oluşturulur. Desi Mantar kauçuk levhalar gürültü izolasyon uygulamasını kusursuz bir şekilde kesmesinden ötürü inşaatlarda duvar, zemin ve de çatlaklarda kullanımı tercih edilmektedir. İlaveten makine temellerinde vibrasyon emici olarak kullanılmaktadır.

Desi Mantar

Desi Mantar

Bazı kullanım alanları kompresör, hidrofor, toma, jeneratör, asansör motoru, konutlar, hijyenin önemli olduğu hastaneler, okullar ve benzeri daha pek çok binalarda duvar ve zeminlerde darbe ve mekanların zaratsızlık boyutundaki seslerinin engellenmesinde, uygulandığı yerlerde ısı yalıtımının da artırılması için kullanıldığı yerler olarak sıralayabilir.

Teknik ve fiziksel özellikleri ise; ebat olarak 540 * 540 ya da 1000 * 1000 civarlarında üretilmektedir. 3 milimetre ve 100 milimetre kalınlıktaki ebatları da mevcut olup 100-110 gram/cm3 yoğunluğu bulunur.

Gürültü izolasyon uygulamasında sesin aza indrigenmesinin, ses izolasyon uygulamasının bilindik markalar ve profesyonal şirketlerin tecrübeli çalışanlarınca yapılması önem taşır. Kaliteli bir ses yalıtımı için, gürültü izolasyon uygulamalarında kullanılmak üzere üretilen gürültü izolasyon malzemelerinden en kaliteli ve de izolasyon uygulaması yapılan mekana en uygun olan gürültü izolasyon malzemelerinin kullanılması gereklidir. Ses yalıtımının lüks bir tercih olarak bilinmesi doğru değildir. Bunun nedeni gürültünün canlılar üzerindeki fizyolojik ve de psikolojik olarak ciddi sağlık sorunlarına yol açtığının artık bilimsel olarak da tanınmış olmasıdır.  Hele ki günümüz dünyasının şehir yaşantısında, çevreye yayılan gürültülerin önüne geçmek yaşamın sağlıklı akışının bir gerekliliğidir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

kaucuk sap alti ses yalitimi

Desi Kauçuk

Desi Kauçuk Levha ( Zemin Ses Yalıtım Malzemesi )

Desi Kauçuk , Darbe emilimi ve esnek özellikteki zemin kauçuk levhaları hijyenin ön planda tutulduğu yerlerde tercih edilen su ile temizliğinin mümkün oluşu da bu malzemelerin bir başka tercih sebebiyetidir.  Epdm ve Sbr olarak iiki şekilde de üretilmekte olan rulo kauçukların imali, 1 mili metre – 10 mili metre ebatlarına ulaşan nitelikte dir. Bu gürültü izolasyon  malzemeleri, ses izolasyon uygulama yerlerindeki pürüzlü yüzeyleri tamamen kaplayarak etkili bir yalıtım sağlayan zemin ses yalıtım malzemesidir. Zemin üzerine serili olarak, şam altında ya da parkede kullanımı tercih edilir. İnşaat sektöründe zemin, duvar ve çatlaklarda kullanılmasının nedeni tabi ki, desi kauçuk levhaların izolasyon uygulamalarında kusursuzluğun sınırlarnı zorlamasıdır.

Desi Kauçuk

Desi Kauçuk

Diğer bir kullanım alanı da, makine temellerinde vibrasyon emicisi olarak kullanımıdır.  Kauçuk katkılı olan bu mantar levhalar, granül levhalarına kauçuk karıştırılarak elde edilen blokların dilimlenerek gerekli ebatlar elde edilmektedir. Gürültü izolasyonuna mükemmel bir çözüm olan desi kauçuk gürültü izolasyon malzemesinin inşaat sektöründe duvar, zemin ve de çatlaklarda kullanımı tercih sebebinden olmakla beraber mekina temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılmaktadır. İki desi kauçuk sünger arasında ise ağır bariyerler üstün performans amacıyla kullanılmaktadır.

Desi Kauçuk Kullanım Alanları:

vibrasyon kesici malzeme

vibrasyon kesici malzeme

Toma, hidrofor, asansör motoru, jeneratör, kompresör ve benzeri makinelerde titreşim önleyici olarak kullanılmalarının yanı sıra hijnenin önemli olduğu hastanelerde okullarda ve de konutlar da da bina duvarları ve zeminlerinde darbe seslerinin ve ortam seslerinin engellenmesinde kullanılır. Bu kullanım alanlarında uygulanması ile yalıtım performans artırılmasında da kullanılmaktadır.

Diğer özelliklerini sıralamamız gerekir ise: Şap ve parke altlarında kullanılan 1 milimetre – 10 milimetre boyutlarında, doğrudan zemin altına uygulanmaları mümkündür. Öteki ses izolasyon ürünleriyle birlikte de uygulanabilirler. Yoğunlukları ise 265-400 kilogram/m3 ‘tür.

Belirli bir frekansı aşan seslerin ulaştığı artık insanları ve tabi ki tüm canlıları rahatsız edici boyuttaki seslere gürültü denmekte ve önüne geçilmesinin günümüz dünyasında artık mecburiyeti bilinmektedir.  Gürültünün canlılar üzerinde bıraktığı ciddi hasarlar, sağlık sorunları nedeniyle, ses yalıtımı uygulamasının lüks bir tercih olamadığı aksine özellikle şehir yaşantısında canlıların hayatlarını sağlıklı sürdürebilmesi için bir gereklilik olduğu kabul görmektedir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da Kauçuk Levhalar ( Zemin Ses Yalıtım Malzemesi ) de dahil olarak tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Pvc Bariyerli Sünger

Pvc Bariyer ( Yarı Bariyer Takozu )

Pvc Bariyer ( Bariyerli Akustik Sünger Çeşitidir. ), akustik ve diğer süngerlerin ( bondex vb )  gürültüleri kafi derecede azaltamadığı yerler için, süngerler ile beraber pvc bariyerli sünger denen epdm ağır bariyerler kullanılmaktadır.  Epdm bariyerler kauçuk hammedelidirler. Bu süngerler de yüksek ses kesme özelliğine sahiptir fakat akustik ya da süngerpanlarla beraber uygulandığında çok daha etkili bir ses yalıtımı sağlanabilmektedir. Gürültü izolasyon seviyesinin etki derecesini yalıtım uygulamasında kullanılan süngerler belirlemektedir.

pvc bariyer

pvc bariyer

Ağır bariyer süngerleri tek olarak da uygulanabilen ses yalıtım malzemeleri olmakla beraber,  daha üst seviyedeki gürültülerin yalıtılması istenen yerlerde uygulanmaktadır. En güçlü ses yalıtımı için, ses yalıtımı malzemelerinin en kaliteli, en kalın, en yoğun olanları tercih edilmelidir ki bu kalitedeki izolasyon malzemelerinin gözenekleri kapalıdır. Bu özelliğinden ötürü ısı iletimini ve ses iletimini minimum seviyeye  indirmede çok etkili rol oynarlar.  Farklı kalınlıkta ve farklı boyutlarda da üretilebilirler.

Pvc bariyerli süngerin ses izolasyon uygulaması çok zor olmayan bir işlemdir. Ufak bir kovaya dökülen yapıştırıcı yardımı ile, fırça kullanılarak duvara  sürme işlemiyle uygulanır.  Bu işlemde fırça yerine sprey tabanca da kullanılabilmektedir.  Yapıştırıcı kurumadan yapıştırılan sünger çabucak duvara yapışacaktır. İşlemin basitliği bir yana Desibel Akustik olarak ses yalıtımı gibi ciddi bir işin, en etkili sonuçlar verebilmesi açısından, işin ehli kişilerce yapılmasından yanayız.

Gürültü olarak tanımladığımız, yüksek frekanstaki seslerin kesilmesi, daha uygun bir tabirle en aza indirilebilmesi amacıyla kullanılan en etkili gürültü izolasyon malzemeleridir; bariyerli ses yalıtım süngerleri. Ve geneldeki kullanım alanları: havalandırma kanalları, mekanik daireler, jeneratör odaları, tekne, yat motoru ses izolasyonu, kompresör kabinlerinde ve gürültü izolasyonu gerekli olan diğer akustik ses yalıtımı gerekli olan yerler:  disko, restoran, sinema, konser, toplantı salonlarıdır.

Gürültü yalıtımı ile ilgili hizmet almak, Pvc Bariyerli Sünger hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, diğer tüm ses yalıtım hizmetleri ve gürültü izolasyon malzemeleri hakkında ya da aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulmak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ağır Bariyer

Ağır Bariyer, kauçuktan üretilen ve ses yalıtım bariyeri olarak da tanınan, ses izolasyon malzemesidir. Ağır Bariyer iki kat bondex ses yalıtım süngerleri arasında veya akustik süngerlerle birlikte uygulandığında, süngerlerin kalitesi, aklın ve yoğun oluşlarına göre gürültü yalıtımını %100 ‘lere kadar çıkarabilmektedir.

Ağır Bariyer

Ağır Bariyer / bariyer-uygulama-alanları

Bu nedenden ötürü bondex süngerler ve ağır bariyerler gürültünün fazla olduğu yerlerde tercih edilir. Epdm Ağır bariyerlerle sesin direk kesilmesi sağlanabilir. Çoğunlukla çok yüksek derecede gürültülerin kesilmesi amacıyla kullanılan ağır ses bariyerleri, akustik süngerler ile birlikte uygulandıkları zaman mükemmel ses kesicilere dönüşmektedir.

Epdm Ağır kauçuk bariyerler herhangi bir titreşim kaynağından, darbe kaynağından ve yapı kaynağından yayılan darbe kaynaklı gürültüleri veya yapı kaynaklı sesleri izole edip düşürerek maksimum bir akustik işleyiş sağlar.

teknobar-pvc bariyer-ses-bariyeri - ağır bariyer

Teknobar-pvc bariyer-ses-bariyeri – ağır bariyer

Epdm Ağır bariyerin kullanımı, Jeneratör Odası Ses İzolasyonu, Asansör Dairesi Ses İzolasyonu, Makina Dairesi Ses İzolasyonu, Müzik Odaları gibi çevreye rahatsız edici sesler yayılabilen yerler için, inşaat sektörlerinde tercih edilir.

Ses yalıtımında etkili sonuç alabilmek için ses yalıtım ürünlerinin uygun ve de kaliteli seçilmesi tavsiyemizdir. Doğru Gürültü izolasyon ürünlerinin kullanılması sonucu hedeflenen maksimum ses yalıtım uygulaması elde edlimiş olur.

ses-yalıtım-bariyeri - ağır bariyer - Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

ses-yalıtım-bariyeri – ağır bariyer – Epdm Ağır Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

rulo-bariyer-ses-bariyeri-Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

rulo-bariyer-ses-bariyeri-Epdm Ağır Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

 

 

 

 

 

 

 

 

Epdm Ağır Bariyer ( Epdm Ağır Kauçuk Ses Bariyerleri )

Epdm-ağır-bariyer-kurşun-bariyer -Epdm Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

Epdm-ağır-bariyer-kurşun-bariyer -Epdm Ağır Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

Ağır ses bariyeri ( ağır kauçuk bariyer ) , alçıpan tavan, duvar, zemin ses yalıtımında / gürültü izolasyonunda akustik süngerler ile birlikte kullanılır ve mükemmel ölçüde ses geçiş kaybı sağlamaktadır. Bu yüksek kalite ses yalıtımının da yanı sıra , ses yalıtım masraflarını da yüzde elli azaltmaktadır.

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Gürültü İzolasyon Hizmetlerimizden faydalanmak veya ses yalıtımı ve izolasyon ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.