Tag - ses yalıtım malzemeleri

Euro Flex Panel

Euro (Flex) Panel

Euro Flex Panel

Euro Flex Panel : Bir diğer adı Kare Sünger olan, vicoustic gürültü izolasyon panelleri maksimum düzeyde etkili bir yalıtım performansına sahiptir. Bu gürültü izolasyon malzemesinin emiş yüzeyi ve oyuk kalınlığı bilimsel bir kombinasyonda olup, Euro Flex Panelin soğurma performansını yükseltir. Yansımaların giderilmesinde çokça etkili olan Euro (Flex) Paneller orta ve yüksek ses frekansları için en yüksek etkiye sahiptir. Euro (Flex) Panel akustik süngerler de akustik ses düzenlemelerinde oldukça iyi bir performans sergilemektedir. Vakolistin enerjisini içeride hapsederek ortam sesini minimum düzeye indirir ve de içinde bulunduğu odanun yansımalarının da mikrofona ulaşmasına engel olur.

Euro Flex Panel

Euro Flex Panel

Euro Flex Panel

Euro Flex Panel

Euro Flex Panel, polüretan içeren süngerlerden imal edilmiş olan vicoustic kare flexi süngerlerinin üst kısımlarına kare deseni verilmiştir. Akustik ses düzenleme süngeri olarak kullanımı tercih edilmektedir. Yükses ses frekansları için etkili olmayan Euro Flex Panellerin yüzeyleri sprey boya ile boyanabilir. Ayrıca maliyetleri de oldukça düşük olan bu ses yalıtım malzemeleri yanmaz özelliktedir. Bu özelliklerinin dışında Euro Flex Paneller, akustik süngerlerle aynı özellikleri taşımaktadırlar.

Euro Flex Panel

Euro Flex Panel

Genelde kayıt ve yayın stüdyolarında tercih edilen paneller cazip fiyatlarıyla da en iyi akustik çözümleri mümkün kılmaktadır. Akustik kare flexi sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özelliktedirler. Kullanım alanları çok geniştir. Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir. Ses Kayıt Stüdyoları, Tv Stüdyoları, Radyo Yayınevleri, Dj Kabinleri, Kayıt ve yayın stüdyoları, post-prodüksiyon stüdyoları gibi kritik ve hassas odalarda, dinleme odaları, konferans ve telekonferans odaları, oditoryumlar, performans alanları, Bar, Disko, Eğlence Merkezi, Ofisler, Otel, Kamu Binaları, Hastaneler, Toplantı Salonları, Evler, İş Yerleri, Spor Salonları, Düğün Salonları, Konferans Salonları, Terminaller, Gibi Çoklu Gürültülerin Sönümlemesinde İdeal Çözüm Ortağınız Olacak Tek Ürülerden Biridir. Ürün Tek Başına Direk Uygulanarak Profesyonel Sonuç Alınır. Hafiiftir Tavana Kolay Uygulanır.

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı boyutlarda malzemeler üretmekteyiz. Ses Yalıtım Hizmetlerimizden faydalanmak veya Euro (Flex) Panelleri başta olmak üzere diğer tüm Gürültü İzolasyon Malzemeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Düz Akustik Sünger / Friend Sunger

Düz Akustik Sünger

Düz Akustik Sünger, gürültü izolasyon malzemeleri arasında yüzey formalı düz olan süngerlerdir.  Gürültü izolasyon uygulamalarında ve akustik düzenlemelerde tercih edilen ses yalıtım malzemeleri olan Düz Akustik Süngerler, akışma ve yıpranma gibi hava akım deformasyonlarına karşı maksimum dayanıklılık sergilemektedirler. Ayrıca, akustik değeri de üst düzeyde yanmaz özellikli süngerler arasındadırlar. Stüdyolarda tavan ve duvarlarda akustik sünger komple duvarlara kaplanarak ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar. Düz Akustik Süngerler yüzeylerinin düz oluşundan dolayı kolaylıkla uygulanmaları mümkündür. Çok çeşitli renklerde ve de farklı farklı boyutlarda üretilebilen bu Düz Akustik Süngerler, aşınma ve yıpranmaya dayanıklılıklarından ötürü yüzeylerinde parçacık oluşumlarına engel olurlar. Gürültü izolasyon uygulamalarında kullanılan Düz Akustik Sünger %60 a varan ses izolasyon performansı sağlar.

Daha Güçlü Bir Ses Kesimi Elde Etmek İçin:

Düz Akustik Sünger / Yanmaz Akustik Sünger

Düz Akustik Sünger / Yanmaz Akustik Sünger

Piramit süngerler, Labirent süngerler, Special süngerler, Yumurta süngerler tercih edilebilir. Ağır Ses Bariyerleriyle lamine edilen gürültü izolasyon malzemeleri de çok yüksek değerde ses yalıtımı elde edilmesini sağlamaktadır.

Düz Akustik Sünger Kullanım Alanlarından Birkaçı Olarak :

Düz Akustik Sünger / Yanmaz Akustik Sünger

Düz Akustik Sünger / Yanmaz Akustik Sünger

Düz Akustik Sünger / Friend Sunger

Düz Akustik Sünger / Friend Sunger

Jeneratör Odası ve Dairesi, Asansör Odası ve Kabini, Stüdyo Odası, Akustik Oda, Makina Daires, Bateri Odası, Tekno Motor Kabini, Müzik Odası, Enstrüman Çalgı Odası, Komprosör Dairesi, Ofis Odası, Sinema Tiyatro Salonu, Klima Odası, Ses Kayıt Odası, İşyeri ve Fabrikalar örnek verilebilir.

Ses Yalıtımı uygulamasında sesin minimum seviyeye indirgenmesini, ses izolasyon uygulamasının bilindik markalar ve profesyonel şirketlerin tecrübeli çalışanlarınca yapılması önem taşır. Kaliteli bir ses yalıtımı için, gürültü izolasyon uygulamalarında kullanılmak üzere üretilen gürültü izolasyon malzemelerinden en kaliteli ve de izolasyon uygulaması yapılan mekana en uygun olan gürültü izolasyon malzemelerinin kullanılması gereklidir. Ses yalıtımının lüks bir tercih olarak bilinmesi doğru değildir. Bunun nedeni gürültünün canlılar üzerindeki fizyolojik ve de psikolojik olarak ciddi sağlık sorunlarına yol açtığının artık bilimsel olarak da tanınmış olmasıdır.  Hele ki günümüz dünyasının şehir yaşantısında, çevreye yayılan gürültülerin önüne geçmek yaşamın sağlıklı akışının bir gerekliliğidir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da Düz Akustik Süngerleri başta olmak üzere, diğer tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan

eva ses bandı | ses yalıtım bantları gürültü izolasyon malzemeleri

Ses Bandı

Ses Bandı

Ses Bandı, alçı, levha, giydirme ve bölme duvar yaparken çelik sac prodilinin altına yapıştırılarak duvarlara uygulanan ve ses köpüklerini yok eden gürültü izolasyon malzemesi bir diğer adı ile ses yalıtım bantlarıdır. Polüretan, EPDM, Polietilen, EVA ve benzeri sünger izolasyon bant imalinde kullanılır. Etkili bir ses yalıtımı için tüm gürültü izolasyon malzemelerinde olduğu gibi Ses Yalıtım Bantlarının tercihinde de katileti ürünlerin tercih edilmesi Desibel Akustik olarak tavsiyemizdir. Desibel Akustik bünyesindeki Ses Yalıtım Bantları ve diğer tüm gürültü izolasyon malzemeleri yurt dışından ithal, orjinal ve üst kalitede ürünlerdir.

eva ses bandı | ses yalıtım bantları gürültü izolasyon malzemeleri

eva ses bandı | ses yalıtım bantları gürültü izolasyon malzemeleri

Ses Yalıtım Bandı | Gürültü izolasyon malzemeleri | Desibel Akustik

Ses Yalıtım Bandı | Gürültü izolasyon malzemeleri | Desibel Akustik

Ses İzolasyon Bandı | Gürültü izolasyon malzemeleri | Desibel Akustik

Ses İzolasyon Bantları | Gürültü izolasyon malzemeleri | Desibel Akustik

Ses bantlarının tek yüzey ve çift yüzey yapıştırmalı şekilde üretimi mevcut olmasının yanı sıra ihtiyaç ve amaç mukabilinde yapışkansız Ses Yalıtım Bantları da üretilmektedir. Polietilen Ses Yalıtım Bantları, Elastomerik Kauçuk Bantları, Akustik İzolasyon Bantları, Alçı Levha Profil Yalıtım Bantları olarak çeşitlerine rastlamak mümkündür. Uygulama alanlarında alçı levha bölme ve giydirme duvar yapımlarının çelik saç profilleri altına yapıştırılan ses yalıtım bandı sistemli bir ses izolesini de mümkün kılmaktadır. Uygulama alanlarında her türlü toz, ısı, su ve en önemlisi ses önleyici özelliğiyle hafif ara bölme duvar sistemlerinde etkili bir mukavemete sahiptir. Yalıtım malzemeleriyle birlikte uygulanan ses yalıtım bantları özel olarak lamine edilerek teknolojik yeniliklerin mekanlara yansımasına ve rahat ve huzurlu bir ortam yaratılmasına olanak sağlamaktadır.

Ses Bandı | Ses Yalıtım Bantları | Gürültü İzolasyon Malzemeleri

Ses Bandı | Ses Yalıtım Bantları | Gürültü İzolasyon Malzemeleri

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

akustik kumas

Duvar Paneli

Duvar Paneli kategorisindeki gürültü izolasyon malzemelerimizi deneyimleyen müşterilerimizin olumlu referans ve de tekrar talep etmeleri müşteri memnuniyetinde ileri derecede başarılı olduğumuzun bir göstergesidir. Desibel Akustik Duvar Paneli üretimiyle yaşam alanında profesyonel tasarımların yanı sıra, estetik bir görünüşe de ulaştırmaktadır. Duvar Paneli uygulamalarımız Desibel Akustik garantisi altında olup gürültü izolasyon malzemeleri ileilgili her türlü sorun ve sıkıntınız tarafımızca zamanın çözüme ulaştırılır.

akustik panel montaj

akustik panel montaj

Duvar Paneli

Duvar Paneli / akustik panel

Duvar Paneli / akustik panel

akustik duzenleme

akustik duzenleme

Dekor amacı ile kullanımı tercih edilen Duvar Paneli, uygulanmak istenen tüm yüzeylere kolay bir şekilde monte edilebilir, statiği hiçbir şekilde etkilemez ve kullanıldığı cepheye ekstra bir yük bindirmez. Duvar Panelleri yıkanıp silinebilir, yapısında asla solma oluşmaz ve temizlenmesi oldukça basittir. Kullanımı tercih edilen yüzeylere vida delikleri haricinde hiçbir şekilde zarar vermez, kum, çimento ve benzeri inşaat kirliliklerine neden olmaz, çevre dostudur.  Hafif yapısından ötürü portatif stantlara monte edilmesi mümkündür. Duvar Panelleri sahip oldukları özelliklerinden biri olan ısı ve ses yalıtım niteliklerini yitiremezler.

akustik kumas panel uygulama gorsel

akustik kumas panel uygulama gorsel

kumas panel

kumas panel

Sıva işlemi tamamlanmış olan bütün yüzeylere uygulanması mümkün olan Duvar Panellerinin delinip kesilmesi mümkün olmakla birlikte, üzerine dekor amaçlı herhangi bir materyal veya televizyon ya da raf ünitesine sabitlenme olanağı da vardır.

Ev, ofis, toplantı odaları, showroom ve kafelerde, restoran, sinema, dizi setleri ve benzeri bir çok mekanda kullanıma uygun olan duvar panelleri, çok çeşitli renklerde üretim seçeneği ile şık olmasının yanında dekoratif ürünlerdir de..

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Ses Yalıtım Hizmetlerimizden faydalanmak veya Duvar Panelleri başta olmak üzere diğer tüm Gürültü İzolasyon Malzemeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

ses yalitim malzemesi

Desi Mantar

Desi Mantar

Desi Mantar kauçuk levhalarşilte kauçuk katkılı gürültü izolasyon malzemesi olan mantar levhalar, granür mantarların kauçuk malzemesiyle karıştırılması ile elde edilen blokların dilimlere bölünmesiyle gerekli olan boyutların oluşturulur. Desi Mantar kauçuk levhalar gürültü izolasyon uygulamasını kusursuz bir şekilde kesmesinden ötürü inşaatlarda duvar, zemin ve de çatlaklarda kullanımı tercih edilmektedir. İlaveten makine temellerinde vibrasyon emici olarak kullanılmaktadır.

Desi Mantar

Desi Mantar

Bazı kullanım alanları kompresör, hidrofor, toma, jeneratör, asansör motoru, konutlar, hijyenin önemli olduğu hastaneler, okullar ve benzeri daha pek çok binalarda duvar ve zeminlerde darbe ve mekanların zaratsızlık boyutundaki seslerinin engellenmesinde, uygulandığı yerlerde ısı yalıtımının da artırılması için kullanıldığı yerler olarak sıralayabilir.

Teknik ve fiziksel özellikleri ise; ebat olarak 540 * 540 ya da 1000 * 1000 civarlarında üretilmektedir. 3 milimetre ve 100 milimetre kalınlıktaki ebatları da mevcut olup 100-110 gram/cm3 yoğunluğu bulunur.

Gürültü izolasyon uygulamasında sesin aza indrigenmesinin, ses izolasyon uygulamasının bilindik markalar ve profesyonal şirketlerin tecrübeli çalışanlarınca yapılması önem taşır. Kaliteli bir ses yalıtımı için, gürültü izolasyon uygulamalarında kullanılmak üzere üretilen gürültü izolasyon malzemelerinden en kaliteli ve de izolasyon uygulaması yapılan mekana en uygun olan gürültü izolasyon malzemelerinin kullanılması gereklidir. Ses yalıtımının lüks bir tercih olarak bilinmesi doğru değildir. Bunun nedeni gürültünün canlılar üzerindeki fizyolojik ve de psikolojik olarak ciddi sağlık sorunlarına yol açtığının artık bilimsel olarak da tanınmış olmasıdır.  Hele ki günümüz dünyasının şehir yaşantısında, çevreye yayılan gürültülerin önüne geçmek yaşamın sağlıklı akışının bir gerekliliğidir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

kaucuk sap alti ses yalitimi

Desi Kauçuk

Desi Kauçuk Levha ( Zemin Ses Yalıtım Malzemesi )

Desi Kauçuk , Darbe emilimi ve esnek özellikteki zemin kauçuk levhaları hijyenin ön planda tutulduğu yerlerde tercih edilen su ile temizliğinin mümkün oluşu da bu malzemelerin bir başka tercih sebebiyetidir.  Epdm ve Sbr olarak iiki şekilde de üretilmekte olan rulo kauçukların imali, 1 mili metre – 10 mili metre ebatlarına ulaşan nitelikte dir. Bu gürültü izolasyon  malzemeleri, ses izolasyon uygulama yerlerindeki pürüzlü yüzeyleri tamamen kaplayarak etkili bir yalıtım sağlayan zemin ses yalıtım malzemesidir. Zemin üzerine serili olarak, şam altında ya da parkede kullanımı tercih edilir. İnşaat sektöründe zemin, duvar ve çatlaklarda kullanılmasının nedeni tabi ki, desi kauçuk levhaların izolasyon uygulamalarında kusursuzluğun sınırlarnı zorlamasıdır.

Desi Kauçuk

Desi Kauçuk

Diğer bir kullanım alanı da, makine temellerinde vibrasyon emicisi olarak kullanımıdır.  Kauçuk katkılı olan bu mantar levhalar, granül levhalarına kauçuk karıştırılarak elde edilen blokların dilimlenerek gerekli ebatlar elde edilmektedir. Gürültü izolasyonuna mükemmel bir çözüm olan desi kauçuk gürültü izolasyon malzemesinin inşaat sektöründe duvar, zemin ve de çatlaklarda kullanımı tercih sebebinden olmakla beraber mekina temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılmaktadır. İki desi kauçuk sünger arasında ise ağır bariyerler üstün performans amacıyla kullanılmaktadır.

Desi Kauçuk Kullanım Alanları:

vibrasyon kesici malzeme

vibrasyon kesici malzeme

Toma, hidrofor, asansör motoru, jeneratör, kompresör ve benzeri makinelerde titreşim önleyici olarak kullanılmalarının yanı sıra hijnenin önemli olduğu hastanelerde okullarda ve de konutlar da da bina duvarları ve zeminlerinde darbe seslerinin ve ortam seslerinin engellenmesinde kullanılır. Bu kullanım alanlarında uygulanması ile yalıtım performans artırılmasında da kullanılmaktadır.

Diğer özelliklerini sıralamamız gerekir ise: Şap ve parke altlarında kullanılan 1 milimetre – 10 milimetre boyutlarında, doğrudan zemin altına uygulanmaları mümkündür. Öteki ses izolasyon ürünleriyle birlikte de uygulanabilirler. Yoğunlukları ise 265-400 kilogram/m3 ‘tür.

Belirli bir frekansı aşan seslerin ulaştığı artık insanları ve tabi ki tüm canlıları rahatsız edici boyuttaki seslere gürültü denmekte ve önüne geçilmesinin günümüz dünyasında artık mecburiyeti bilinmektedir.  Gürültünün canlılar üzerinde bıraktığı ciddi hasarlar, sağlık sorunları nedeniyle, ses yalıtımı uygulamasının lüks bir tercih olamadığı aksine özellikle şehir yaşantısında canlıların hayatlarını sağlıklı sürdürebilmesi için bir gereklilik olduğu kabul görmektedir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da Kauçuk Levhalar ( Zemin Ses Yalıtım Malzemesi ) de dahil olarak tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Bariyerli Desipan

Bariyerli Desipan

( Bondex – Rebonded – Süngerpan – Kırpık Sünger – cello R615 )

Bariyerli Desipan, ses yalıtımlarında ve de izolasyon uygulamaları için çok güçlü yankı, eko ve ses yutum performansı sergileyen akustik süngerlerdir. Atık sünger parçacıklarının birleştirilip, sıkıştırılması ile ortaya çıkarılan Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) süngerleri, çok yoğun ve yüksek ses frekans dalgalarının salınım deviniminin genliğini azaltarak en aza inmesini sağlamaktadır. Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) süngerpanların daha da etkili kullanımı için, iki kat sünger arasına EPDM Ağır Ses İzolasyon Bariyerleri lamine edilebilir. Bu yöntem de ses izole uygulamasının etkisini yüzde yetmişlerin üzerine çıkararak ses yalıtım işlemini daha etkili kılar. Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) , yanıcı özellikte süngerlerdir, bu açıdan da bu süngerler, yüksek densiti seviyesinde yüksek ses kesiciler niteliğindedirler.

Bariyerli Desipan

Bariyerli Desipan

Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) sünger otomotiv, imalathane, fabrikalar, jeneratör odaları, klima odaları, Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayın evi, spor salonu, eğlence mekanları ve benzeri yerler için her alanda tercih edilen hem etkili hem de geri dönüşümünün sağlanabilirliği açısından çevre dostu ürünlerdir. Yanıcı özellikte olan, Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) sungerleri, Kırpık Sünger genel uygulama alanı bütün gürültü izolasyon işlerinde kullanılarak ses yalıtımı için ciddi manada yüksek performans sağlamaktadır.

cello R615 : Hava sesi yalıtımı ve absorpsiyonu sağlamasının yanında, katı madde içinden geçen sesi de yalıtır ve soğurur. Yüzeyi yağ ve yakıta oldukça dayanıklıdır. Nemli ve de sıcak iklimlerde kullanılabilir. Mekanik olarak ağır koşullara uygundur. Falçata ile kesimi kolaydır. Yapıştırma, vida ya da klips gibi kolay yöntemlerle monte edilebilir.

Desibel Akustik Olarak biz, siz müşterilerimizin kullanım yerine uygun olarak, farklı kalınlıklarda ve farklı ebatlarda malzemeler üretmekteyiz. Gürültü İzolasyon Hizmetlerimizden faydalanmak veya ses yalıtımı ve izolasyon ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için, bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Rebonded Bondex Süngerpan

Rebonded Bondex Süngerpan (Desipan)

Rebonded Bondex Süngerpan,  en kaliteli ürünlerden toplanmış kırpıntı, atık kumaş ve süngerlerden yapılmaktadır. Sünger malzemeleri ufak parçacıklara dönüştürüldükten sonra sıkıştırılarak yeniden sünger şekline dönüştürülmesiyle üretilir. Daha sonra ses izolatörü ve darbe emici olarak kullanılır. Kısaca parçalara ayrılmış atık süngerin tekrar sıkı bir şekilde birleştirilmesiyle meydana getirilen ve yoğunluğu yüksek ses izolasyon malzemesidir.

Pek çok ses izolasyon uygulamalarında kullanılan Rebonded Bondex Süngerpan, tamamen bir gürültü izolasyon ürünüdür.  Daha yoğun ses yalıtımı gerektiren bölgelerde ise Rebonded Bondex Süngerpan süngeri ile birlikte ağır bariyer kullanılır. Pek nadiren ise akustik sünger beraberinde yalıtım uygulanabilmektedir.

Rebonded Bondex Süngerpan

Rebonded Bondex Süngerpan Rebonded Bondex Süngerpan  ( Desipan ), Melamin köpüğünden üretilmiş sık gözenek yapılı, ısı iletim değeriyle ses yalıtım ve akustik düzenlemenin yanı sıra ısı yalıtımına da fayda sağlayan, 8-11 kg/m³ yoğunlukta, anlık 290°C uzun süreli 150°C’ye kadar yangına dayanımlı, açık gri renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levhalardır. Ses İzolasyon Malzemeleri, Gürültü İzolasyon Hizmetleri

Rebonded Bondex Süngerpanların ses akustiğinin ve mekan ses giriş çıkışlarına engel olmasında rolü büyüktür. Bu nedenle uygulanacak ses yalıtım işleminde izolasyon malzemesinin kalitesi de büyük önem taşımaktadır. İzolasyon uygulamasına en uygun keşif ve malzeme seçerek, isteğe göre ses azaltılması sanlanabilmektedir.

Rebonded Bondex Süngerin yoğunluğu üst seviyededir ve bu yüzden ses geçirgenliği de minimum seviyededir.  Bondex süngerlerin ses kesme işleminde yetersiz kalması durumunda iki bondex sünger arasına ağır pvc kurşun bariyer eklenerek daha üst seviyede ses yalıtımı elde edilebilmektedir.

Rebonded Bondex Süngerler hakkında daha fazla bilgi almak ve ayrıca gürültü ses izolasyon hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.