Tag - ses yalıtımlı dekoratif panel

dalga akustik duvar paneli

Dekoratif Duvar Paneli

Dekoratif Duvar Paneli

Dekoratif Duvar Paneli , gereksinim duyulan ölçülerde kesilmesi mümkün olan; vida ve dübel yardımı ile kaba kısmı bitmiş inşaat duvarları ve de tavanlarında tüm yüzerlere uygulanabilen; su ve nemden katiyen etkilenmeyen; Darbe dayanıklılığı maksimum seviyede olan ve de en önemlisi kanserojen madde içermeyen gürültü izolasyon malzemesidir.

Dekoratif Duvar Paneli

Dekoratif Duvar Paneli

Dekorasyon hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Hepimiz evlerimizin, ofislerimizin güzel ve konforlu olmasını ister, buna göre dekore ederiz. Yaşadığımız alanları dekore ederken, sadece ürünün tutarının önemli olmadığını aslında önemli olan dekore ettiğimiz alanı ne derece kullanabileceğimiz, ne kadar uzun süreli faydalanabileceğimizdir. Bu nedenle,  Dekore etmek istediğimiz alanlarda neyin değişmesini yada neyin değişmesini istemediğimiz özellikleri not almak sureti ile, fiyatlandırmaya bakmamız daha doğru olacaktır. Teknoloji ile gelişen iç mimari alanında tasarımlar da ihtiyaçlara göre uygulanabilir hale geldi. Örneğin, küçük odalar da portatif yöntemlerle veya pratik tasarımlarla yerden tasarruf edebiliyoruz.

dalga akustik duvar paneli

dalga akustik duvar paneli

Dekoratif ürünler üreten ve yapı-marketlerde sıkça gördüğümüz Dekoratif Duvar Paneli ile, yaşam alanlarımızda hem pratiklik kazanabilir hem de konfor ve şıklığı bir arada görebiliriz. Dekoratif Duvar Paneli genellikle oteller, şirketler gibi hizmet sektöründe çokça tercih edilmektedir.  Son yıllarda yapılan yeni yapılan yapılarda da 3D Dekoratif Duvar Paneli ya da resimli dekoratif duvar panellerini kullanılmaktadır. Dekoratif Duvar Panelinin fiyatı ise kullanılan ürünün özelliğinde, ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir.  Duvarlara renk ve ahenk getiren dekoratif duvar panellerinin tasarımsal katkısı dışında da, ses yalıtımlı olması tercih sebebidir. Ses yalıtımlı Dekoratif Duvar Panel ile bulunulan odadaki gürültü emilerek, en aza indirgenir. Bu nedenle, Dekoratif Duvar Paneli seçerken aslında tasarımdan ve fiyatından ziyade, ses ve ısı yalıtımlı olmasına özen göstermeliyiz.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.