Tag - Solit yapıştıcı

Akustik Sünger Yapıştırıcısı | Desibel Akustik | Gürültü İzolasyon MAlzemeleri

Sünger Yapıştırıcı

Sünger Yapıştırıcı

Sünger Yapıştırıcı, çeşitli mekanlar için alanın rahatsız edici gürültüsünü izole edebilecek yalıtım malzemeleri olarak tercih edilen akustik sünger çeşitleri alternatif model seçenekleri ile her yere uygulanabilir. Gürültü izolasyon malzemelerinin özelliklerine göre, kendinden yapışkanlı olmayan malzemeler için sünger yapıştırıcı mutlaka gerekli olmaktadır. Öyle ki, sünger yapıştırıcısının üretilme maksadı da, kendinden yapışkanlı olmayan izolasyon malzemeleriidir.

Sünger Yapıştırıcı

Sünger Yapıştırıcı

Uzun ömürlü izolasyon elde edebilmek için, Sünger Yapıştırıcıların özel solüsyon madde karışımlı olanı tercih edilmelidir.üç ve on beş kilo gramlık tenekelerde satışa sunulan sünger yapıştırıcılardan ihtiyaç duyulan gram alınarak uygulanabilir. Kullanım kolaylıklığı sünger yapıştırıcıyı gerektiği zaman kendi kendinize uygulayabilmenize olanak sağlasa da biz bu tür işleri profesyonellere bırakmanızı tavsiye ederiz. Sünger Yapıştırıcısı, Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilip test edilmekte olup, solvent ve su bazlı kontak yapıştırıcılar, maksimum derecede yapıştırma kuvvetindelerdir. Sünger Yapışştırıcıları gürültü izolasyon sektörünün yanı sıra mobilya, döşeme sanayiinde de sıklıkla kullanılan bir malzemedir.

Desibel Akustik olarak yılların vermiş olduğu tecrübenin yanı sıra, sertifikalı ve A kalite gürültü izolasyon malzemeleri ile hizmetinizdedir. Ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanmak ya da Akustik Sünger Yapıştırıcısı de dahil olarak tüm gürültü izolasyon malzemelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.