Keşif Formu

 

Hizmetlerimizden bazıları

Sünger Yapıştırıcı, çeşitli mekanlar için alanın rahatsız edici gürültüsünü izole edebilecek yalıtım malzemeleri olarak tercih edilen akustik sünger çeşitleri alternatif model seçenekleri ile her yere uygulanabilir. Gürültü izolasyon malzemelerinin özelliklerine göre, kendinden yapışkanlı olmayan malzemeler için sünger yapıştırıcı mutlaka gerekli olmaktadır. Öyle ki, sünger yapıştırıcısının üretilme maksadı da, kendinden yapışkanlı olmayan izolasyon malzemeleriidir.

Kumaş kaplı akustik panel , genel olarak camyünü ( camtülü ) dolgulu akustik paneller olarak da bilinmektedirler.Kumaş kaplı akustik panellerin ön yüzeylerinde kullanılan akustik özellikteki kumaşlar yanma, aşınma ve solmaya karşı yüksek direnç gösteren kaliteli malzemelerle dokunmuşlardır. Tercih edilen tüm renklerde kumaş kaplama uygulanabilmektedir.  Model ve renk tercih seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kumaş kaplı akustik panellerde sertifikalı ve A kalite kumaşlar kullanmaktayız.

Basotect Melamin Sünger , Basotect Melamin köpüğünden imal edilmektedir.Orta frekanslardaki seslerin yanı sıra yüksek frekanslardaki seslerin ve de çınlamaların engellenerek ses yalıtımlarının sağlanması için kullanılmaktadır. Basotect Melamin Sünger bakteriyel olduğundan genellikle hijnenin önem taşıdığı hastane, okul, tiyatro salonlarında, konferans salonlarında, radyo odalarında, reji odalarında ve benzeri yerler için tercih edilmektedir. Beyaz basotect yanmaz sünger, gri basotect sünger, piramit şekilli basotect sünger, yumurta şekilli basotect yanmaz akustik melamin sünger, special şekilli basotect sünger, düz şekilli basotect sünger çeşitleri bulunmaktadır. Basotect Basotect Melamin Süngerler (yanmaz akustik melamin süngerler), birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup, yanmazlık özelliğinde ve en ideal kalitede, güçlü seslerin izole edilmesi gereken yerlerde kullanımı tercih edilenakustik süngerlerdir.

Dekoratif Duvar Paneli , gereksinim duyulan ölçülerde kesilmesi mümkün olan; vida ve dübel yardımı ile kaba kısmı bitmiş inşaat duvarları ve de tavanlarında tüm yüzerlere uygulanabilen; su ve nemden katiyen etkilenmeyen; Darbe dayanıklılığı maksimum seviyede olan ve de en önemlisi kanserojen madde içermeyen gürültü izolasyon malzemesidir.

Bariyerli Desipan, ses yalıtımlarında ve de izolasyon uygulamaları için çok güçlü yankı, eko ve ses yutum performansı sergileyen akustik süngerlerdir. Atık sünger parçacıklarının birleştirilip, sıkıştırılması ile ortaya çıkarılan Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) süngerleri, çok yoğun ve yüksek ses frekans dalgalarının salınım deviniminin genliğini azaltarak en aza inmesini sağlamaktadır. Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) süngerpanların daha da etkili kullanımı için, iki kat sünger arasına EPDM Ağır Ses İzolasyon Bariyerleri lamine edilebilir. Bu yöntem de ses izole uygulamasının etkisini yüzde yetmişlerin üzerine çıkararak ses yalıtım işlemini daha etkili kılar. Bariyerli Bondex Rebonded ( Desipan ) , yanıcı özellikte süngerlerdir, bu açıdan da bu süngerler, yüksek densiti seviyesinde yüksek ses kesiciler niteliğindedirler.

Akustik Paravan ile mekanlar istenilen şekilde bölümlere ayrılabilmektedir. Büyük iş yerleri, ofisler ve benzeri yerlerde sıklıkla tercih edilmekte olan Akustik Paravanlar gürültü izolasyon malzemesi olup, akustik kumaşla kaplı olma özelliği ile akustik ses düzenlemesinde başarılı sonuçlar edinilmesini sağlamaktadır. İsteğe göre, tercih edilen renk ve ebatlarda üretebildiğimiz Akustik Paravan, istenilen mekanlara uygun şekilde tasarlanarak, tarafımızca üretilirler.